سال 99-2020

چگونه کفش و لباس خود را با هم ست کنیم؟


ست کردن کفش و لباس اگر به درستی انجام شود استایل شما را جذاب می‌کند اما اگر در ست کردن آن ها دچار اشتباه شوید شما را بدفرم و زشت می‌کند.

دوات آنلاینست کردن کفش و لباس کار چندان سختی نیست. توجه کنید که لازم نیست برای هر لباس خود یک جفت کفش بخرید و هزینه اضافی به خود تحمیل کنید. 

 

کافی است بدانید کفشهایی با رنگ تیره و روشن را باید با چه لباسی بپوشید و تصمیم خود را درباره اینکه چه استایلی میخواهید داشته باشید بگیرید.

 

ست کردن کفش و لباس اگر به درستی انجام شود استایل شما را جذاب می‌کند اما اگر در ست کردن آن ها دچار اشتباه شوید شما را بدفرم و زشت می‌کند. مثلا اگر قصد دارید لباس اسپورت بپوشید آن را با کفش رسمی ست نکنید و لباسهای رنگ روشن را با کفشهای رنگ تیره ست نکنید.

 

برای انتخاب کفش مجلسی بهتر است سراغ کفش های پاشنه بلند و ساده با رنگ های طبیعی بروید، کفش هایی که رنگ شان به رنگ پا نزدیک است میتواند گزینه خوبی باشد مثلا رنگ استخوانی و بژ زیرا با پوشیدن کفش های این رنگی میتوانید لباس با رنگ های مختلف را با آن ها ست کنید.

چگونه کفش و لباس خود را با هم ست کنیم؟

این رنگ ها از آنجایی که به رنگ پا نزدیک هستند با فرم پا ترکیب شده و نوعی باعث میشوند پاهای شما کشیده تر به نظر برسند.

 

برای اینکه بتوانید با استایل تان جلب توجه کنید باید این قانون را رعایت کنید، کفش های ساده باید با لباس های طرح دار و پر زرق و برق ست شوند از طرفی دیگر کفش های کار شده و نگین دار بهتر است با لباس های ساده ست شوند.

 

شاید شما کفش های زیبایی داشته باشید اما اگر با موقعیت و استایل شما هماهنگی نداشته باشند و نتوانید آن ها را ست کنید زیبایی آن ها از بین میرود. مثلا کفش پاشنه بلند شیک را نمیتوانید برای محل کار انتخاب کنید یا یک کتانی آدیداس برای جشن و مجالس مناسب نیست اما اگر هر کدام برای موقعیت های مناسب انتخاب شوند فوق العاده زیبا هستند.

چگونه کفش و لباس خود را با هم ست کنیم؟

کفش مشکی: کفش مشکی با انواع لباس ها قابل ست شدن است به جز لباس های پاستلی رنگ.

 

کفش قهوه ای: لباس هایی به رنگ کرم، بژ، استخوانی، قهوه ای، سفید با کفش قهوه ای به خوبی ست میشوند.

 

کفش سفید: با کفش سفید فقط لباس هایی به رنگ روشن و پاستلی میتوانید بپوشید.

 

کفش طوسی: لباس های صورتی، مشکی، سفید و طوسی به کفش طوسی نیاز دارند.

 

کفش طلایی: لباس هایی به رنگ سفید، مشکی، قرمز را میتوانید با کفش طلایی ست کنید.l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا