سال 99-2020

هدیه مناسب برای کارمندان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

همانطور که می‌دانید بسیاری از مدیران برای روز کارمند یا برای سال جدید، کادویی به یاد ماندنی برای کارمندان خود تهیه می‌کنند. اما توجه داشته باشید که بسیاری از کادوها صرفا فقط شیک هستند و کاربردی ندارند. اگر شما هم از آن دست مدیران با ذوقی هستید که دوست دارید به همکاران و کارمندان خود هدیه دهید، این بار این کار را متفاوت انجام دهید تا در ذهن آن‌ها بمانید و واقعا خوش‌حالشان کنید..

نکات مهم در خرید هدیه مناسب

  1. اولین چیزی که باید در خرید هدیه به آن دقت کنید این است که می‌خواهید به یک خانم هدیه دهید یا به یک آقا. قطعا خانم یا آقا بودن کارمندان شما موضوع مهمی است و شاید بهتر باشد به کارمندان خانم و آقای خود کادوهای متفاوتی دهید. البته بعضی از کادوها برای هر دو می‌تواند خوب باشد. اگر وقت کافی برای خرید کادوهای مجزا ندارید هدیه‌هایی وجود دارند که برای همه قابل استفاده هستند که در ادامه خواهیم گفت.
  2. هدیه ی کارمندان را طوری انتخاب کنید که کاربردی باشد. هدیه هایی که به کار می آیند، تاثیرگذار هستند. برای همین می توان از تقویم ها به عنوان هدیه‌ای کاربردی برای کارمندان نام برد. امروزه می توانید انواع تقویم های رومیزی، کتابی، جیبی، دیواری و غیره را تهیه کنید. همچنین هدیه دادن خوراکی‌های خوشمزه نیز می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.
  3. بسته بندی زیبا اهمیت بسیاری دارد. حتی اگر می‌خواهید هدیه ارزان قیمتی بخرید سعی کنید در بسته بندی آن دقت زیادی بخرج دهید. بسته بندی خوب و زیبا نشان می دهد شما برای فرد مقابل خود وقت کافی گذاشته اید و این برای فردی که هدیه را می‌گیرد ارزش بسیاری دارد.

در ادامه لیستی از بهترین هدیه‌های که می‌توانید برای کارمندان خود تهیه کنید را آورده‌ایم.

سررسید تبلیغاتی: این هدیه را مدیر و یا مدیر عامل یک شرکت می تواند به کارمندان و کارکنان خود هدیه دهد. این هدیه در واقع با یک تیر دو نشان است. شما هم اهمیتی که برای کارمندان خود قائل هستید را نشان می دهید و هم به نحوی به تبلیغ بیزینس خود پرداخته اید.

خودکارها و خودنویس ها: امروزه انواع خودنویس ها و خودکارها و خوش نویس ها و به عبارت کلی تر، قلم ها را می توانید برای کارمندان به آنها هدیه دهید. قیمت این خودنویس ها از پنجاه هزار تومان شروع می شود و تا قیمت های بسیار بالاتر ادامه دارد. این دیگر به شما و مقدار هزینه ای که قادر به پرداخت خواهید بود، بستگی دارد.

تقویم ها: حتما می دانید که تقویم ها برای کارمندان اهمیت زیادی دارد و آنها حتما بر روی میزهای خود، یک تقویم زیبا دارند. شما می توانید انواع تقویم های جدید، فانتزی و بسیار زیبا را برای کارمندان خریداری کنید و به عنوان هدیه سال نو به آنها بدهید.

ست مدیریتی: این ست ها بسیار زیبا است و شامل اقلامی مانند خودکار، مداد، جاکلیدی و غیره می باشد.

پاوربانک: تجهیزات و ابزارهای الکترونیکی نیز می تواند یک هدیه مناسب برای کارمندان باشد. پاوربانک ها، فلش مموریها، هدفون و غیره در این دسته قرار می گیرند.

ظرف و ظروف: ماگ های اداری، با مارکها، برندها و نوشته های خاصی که بر روی آنها نوشته شده اند می تواند یک هدیه بسیار عالی برای کارمندان باشد. یک ماگ زیبا می تواند برای کارمندان زن بسیار خوشحال کننده باشد.

جعبه‌های شیک خوراکی: خوراکی خوشمزه می‌تواند یک هدیه بسیار خاص و همه پسند باشد. برای مثال جعبه شکلات، جعبه دمنوش یا بسته‌ای از تنقلات سالم و خوشمزه هدیه‌های هستند که هر کسی دوست دارد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا