تخت و کمد نوزادخرید اینترنتی سیسمونی نوزادخرید سیسمونی نوزادسرویس خوابسرویس خواب کودکسرویس خواب نوزادسیسمونیسیسمونی بچهسیسمونی پسرانهسیسمونی دخترانهسیسمونی کودکسیسمونی نوزادسیسمونی نوزاد پسرلباس نوزادلیست سیسمونیلیست سیسمونی نوزادلیست سیسمونی نوزاد پسرلیست سیسمونی نوزاد همراه با عکسمدل لباس،کیف،کفشوسایل نوزاد

قیمت سیسمونی نوزاد اقلام مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد


هزینه سیسمونی نوزاد و فهرست سیسمونی

سیسمونی نوزاد را باید والدین قبل از به دنیا آمدن نوزاد خریداری نمایند تا وقتی نوزاد به دنیا آمد وسایلش آماده باشد خیلی از زوجین در خرید سیسمونی نوزاد دچار مشکل می شوند و مواردی که اصلا لازم نیست خریداری می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر قیمت سیسمونی نوزاد اقلام مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد را در سایت گون آیدین خواهید دید با ما همراه باشید.

 

هـزینـه سیسمونی نوزاد

ایـن اقـلــام شامــل کالـســـکـه، ساک حمـل لوازم، روروئک، کریر، تخـت پارک، وسایـل بهــداشـتی، ست لباس، وسایــل حمـام، سرویس خواب، ظرف غذا و… جزء مجـموعه سیـسمونی هســـتند که انواع و اقسام ایـــرانــی و خارجـی از قیـــمت ۵ /۱میلیون تا حدود ۶ میـــلـــیون تومان تهیــه میـ‌ــشود. سری به بازار سیـســمونی نکات جالــبـــی را نشان میــ‌دهد. از جمـــله آنکه کلیه محــصولاتی که بهـ‌صورت مشترک بچـه‌ها

و بزرگـــ‌تـــر‌ـهـــا مصرف میـ‌ـکـــنــنــد، نوع بچـهـــ‌گانــه آنـ‌هـــا گران‌ـــتر اســـت. به‌عـنوان مثال کفـــش و لبــاس بچهـــ‌هـــا قیـــمــتـــ‌ــهـــای بیــشـــتـــری به نســـبت مدل بزرگ آن‌ــهـا دارنـد و ایــن تازه اول ماجراست. چرا که کفــش و لبـــاس بچـهـ‌ـها خیــلـــی زود به زود بلامـصــرف می‌ـــشود و بهـــ‌دلـــیـــل رشـد سریــع باید لبــاس و کفشـــ‌ــهــای تازهـ‌ـــای برای آن‌هــا خریــد و ایـن روند طبـــیعی بازار محـصولات نوزادان و بچــهــ‌هـا را در دنیا بســیــار داغ کرده است.

قیمت سیسمونی نوزاد اقلام مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد
برای سیـسمونی نوزاد سعــی کنـیـد اقـــلـام ضروری بخریــد

 

گرانـی لباس و کفش کودکان به ایـــن دلیـــل اســـت که در تولیــد این کالـــا‌هـا معـــمولا از مواد اولیه و پارچـه ظریف استـفــاده شده و دوخت ایـــن محــصولات نیـز ظریفـــ‌ــتــر از مشـابـــه بزرگ آنـــهاست و این باعث میـ‌شود که قیمـت کفــش و لبـاس بچهــ‌هـا نسـبـــت به بزرگ‌ـتــر‌ـهـا بیـشتر باشد. به سراغ یکـــی از فروشنــدگـان سیـــسمونی رفـــتیـــم تا در رابطه با قیمت تمـام شده یک سیـسـمونی به سوالـات ما پاســـخ دهــد.

 

برآورد هزیـــنـه سیسمونی نوزاد

یکی از فروشندگان سیســـمونی دربــاره تهیه یک مجموعه کامــل سیـســـمونی و قیمـت آن گفـــت: «یک مجــموعه کامل سیسـمونی شامــل اقــلـــام بسیـــاری اســـت. بعضـی اقلام از واجبات هسـتـند و برخــی جنـبــه تجمــلــی دارنــد. خانواده‌ـــهـا برحــسـب وسع مالـــیـــشان می‌ـــتواننــد این وسایـل را تهــیه کنند و بســـتـه به انتـخاب آنـــ‌ها قیمــت تغـــیـیر میـ‌کـنـــد. تهـیـه یک سیســـمونی کامل و بدون تجـمـــلات با انـتخاب وسایـل ضروری نوزاد چیـزی حدود ۵ /۱ تا ۵ /۲ میـــلیون تومان میـ‌ـشود.»

 

قیمت سیسمونی نوزاد اقلام مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد
کالسکـه نیـــز از دیگــر لوازم ضروری برای بچــهـــ‌ـهای زیر یک سال اســت

 

هزیــنــه سیــسمونی نوزاد سرویس چهارتــکه

این فروشنـده قیمت برخـی از اقلام سیـسمونی را ایـــن‌ـــگونه بیان کرد: سرویس چهـار تکــه که شامـل کالـسکـــه، کریر، روروئک و ساک لباس اسـت از حدود ۳۸۰ تا ۵۰۰ هزار تومان در برند ایـرانــی بوده و در برند خارجـــی آن از ۴۳۰ هزار تومان شروع میــ‌ـــشود.

سرویس خواب و حوله نوزاد سرویس خواب نوزاد مدل ایـــرانـی سه تکـه دم دســـتی شامــل بالش، لحـــاف و تشـک که در دو نوع تیـتـــرون و مخمـل در بازار موجود اســـت از ۹۰ هزار تومان و مدل خارجی آنکـه نوع مخـمل آن مرغوب است و حساسیتـــی برای نوزاد ندارد از ۴۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان قیـمت دارد. ایـــن فروشنــده در مورد سرویس حوله به ما ایــن‌ــگونه پاسخ داد: سرویس حوله کودک از ۷۰ هزار تومانی تا ۱۹۰ هزار تومان در دو نوع مدل ایـرانـــی و خارجی متـغیـــر اســـت.

 

قیمت سیسمونی نوزاد اقلام مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد
لبــاس های پنبـــه ای نسـبت به دیـــگر لباس ها گرانتـر هســتـــنــد

 

سرویس بهـداشــتـی نوزاد سرویس بهـداشـتـی نوزاد مدل ایـــرانی آن در یک بسـتـــه شامل شامــپو، صابون، روغن بدن، شامـپو بدن و… حدود ۱۰۰ هزار تومان است هزیـــنــه سیـــسمونی نوزاد امـا همیـــن لوازم بهـداشتــی در برنـدهای خارجی ایتــالـــیــایـــی و… به غیـــر از لوازم فوق اقــلامـی مانــنـــد شیشـــه شیر، شانـه، برس، پد سینـه، شیـردوش، ظرف غذا و فلـــاسک را هم شامــل میـــ‌شود که هزیــنهـــ‌ای حدود ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان را برای خانوادهـــ‌هــا در بر دارد.

سرویس ظروف نوزاد سرویس غذای نوزاد بیـــن ۲۰ تا ۴۵ هزارتومان برای ظروف تلــفون ایرانی و ظروف تفلون خارجــی ۶۸ هزار تومان و سرویس غذا در مدل چینی بیـن ۴۵ تا ۱۵۰ هزار تومان و سرویس ملامــیـــن ۳۵ هزار تومان به بالـــاســـت.

قیمت سیسمونی نوزاد اقلام مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد
رنگـــی را انتـــخاب کنـیـــد که به جنسـیـت کودکـتان بخورد

 

هزینــه سرویس لبـاس نوزاد

سرویس لبـاس نوزاد که در برنـد‌هـا و مدل‌ـهـــای مخـــتلف موجود است نیـــز قیـــمـت متفــاوتی دارد. برخــی خانواده‌ــها ترجیح میـ‌ــدهـند هزیـــنه سیـــســـمونی نوزاد خودشـان این لباس‌ـها را تهیـــه کنــنــد و از سرویســـ‌ــهای چنــد تکـه استفاده نکـننـد که گاهــی خریـــد تکی ایـــن لبــاس‌ها تا حدود ۱۵۰ هزار تومان برایشـــان آب میــ‌ـــخورد، در غیـــر این صورت سرویس ۵ تکــه ۲۸ هزار تومان و سرویس ۱۹ تکه ۶۰ هزار تومان آماده هم در بازار موجود است.

تخــت و کمد نوزاد سرویس تخــت و کمــد نوزاد در بازار با طرحـــ‌ـهـــا و رنگـ‌های متنوع به وفور به چشـــم میــ‌ـــخورد. به سراغ یکی از فروشنـــدگان رفـتیــم تا از قیمت ایـن سرویس خواب نوزاد مطـلــع شویم. فروشنده به ما گفت: ما در فروشگاه خود انواع سرویس خواب نوزاد را داریم و با توجه به انـتــخـاب مدل و طرح و رنگ مشـتری به بهتـــریـــن شکـل سرویس می‌ــدهیـم.

قیمت سیسمونی نوزاد اقلام مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد
لوازم بهداشتـی از اقلام ضروری کودک اسـت

 

قیــمـــت‌ـهای سرویس خواب از ۲ میلیون تومان تا ۱۰ میلـیون تومان متغیــر اسـت و بســـتـگـــی به سلیـقـه مشتری دارد. با توجه به ارزیـــابیـ‌ـهای انجام شده اگـــر بخواهیـــد حداقل سیـــمونی را برای کودک دلــبـــنـــدتــان تهــیه کنـــیـد هزینـــه‌ـای معــادل ۵ /۲ میلیون تومان برای شمـا در برخواهـــد داشت.

 

هزیـنــه سیـســمونی چینــی نوزاد

امـا یک تولیـدکنــنـده سیســمونی هم درباره‌ وضعـیت تولیـــدکنــنـــدگان این حوزه می‌ـگوید: متــاسـفـانـه سهــم محصولات چیـــنی در بازار سیســـمونی ایران روز به روز در حال افزایــش اســت. حجـــتی با اشاره به ایـــن‌کـه کالـــاهای ساخت چیـن بهــ‌ـصورت خزنده در حال گرفـــتـــن سهــم تولیـــدات داخـــل از بازار سیسـمونی کشور هســتـنـــد، عنوان میـــ‌ـکــنـــد: تولیــد در ایران دچـــار مســائلی شده که فعـالـــان ایـــن حوزه را با محــدودیت مواجــه کرده و اغـــلــب واحد‌هـای تولید وسایل سیـسمونی در ایران بهـ‌ــصورت پراکــنـــده و خرد فعـالـیت می‌ـــکنــنــد و به‌دلیـل مشکـلـات فرصت گسترش فعــالــیت‌ـــهای خود را ندارنــد.

 

قیمت سیسمونی نوزاد اقلام مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد
لبـــاس های فانــتـزی معمولا گرانتــر هســتند

 

او در عیــن حال با اشـــاره به ایــنـــ‌ـکـه رخـنـــه کالــاهای چیــنی در بازار سیسمونی ایـران یکــدسـت نیســـت، میـــ‌گوید: به‌عنوان مثــال در برخی رشته‌هــا مانند سرگـرمـــی و اسبـــابـ‌ــبــازی کالـــاهــای چیــنـــی تا ۹۰‌درصـد بازار را در اخـــتیــار دارنـد، هزیــنــه سیســمونی نوزاد اما در کالاهــایی مانـند تخت، گهواره و کالـــســکـه که حجــم بیــشـتری دارنـد و حمل‌ونقـل آنـــ‌ـهـــا سخـتـــ‌ـتـــر است، سهم تولیـــدات داخل در بازار بیـــشـتـر است. وی با اشــاره به ایـــنــ‌ـــکه قدرت خرید مصرفـ‌ـــکنــندهـــ‌ ایـــرانــی د ر سالـ‌ـــهای گذشـتـــه کاهـــش یافـتـه،هزیـنــه سیســـمونی نوزاد میـ‌افـــزاید: «این موضوع باعث شده که وارد‌کنندگـــان به وارد‌ـکـــردن کالـــاهـای ارزانــ‌قیـمـت رو بیاورنـــد.» وی همـچــنـیـن تعــداد واحـــد‌هــای تولید سیســـمونی در کشور را انــدک توصیـف میـ‌کـــند. به گفـتـه وی حتی محــصولات سیـســمونی با برنـد کشورهــای اروپایــی هم تحـــت لیســانـس در چیـــن تولیـــد شدهـــ‌ــاند.

از آنجـــا که قرار اسـت به لوازمی که شاید مجبور شوید فقط یک بار آنها را بخرید اشاره کنـــیـم کاری به مواد شوینده نداریــم. امـــا اولیــن چیزی که برای حمـــام کودک به کار شما میـ‌آیـد حوله مخـصوص اســـت. ایـن حولهـ‌ـها از یک پارچه ساده ۱۰ هزار تومانــی تا ست کامـــل لبــاس حمام نوزاد که حدود ۳۰۰ هزار تومان می‌شود را در بر می‌ـگــیرند. در هنـگـــام حمام بعـــضـــی مادران از وانـ‌های مخــصوص کودک اسـتفـــاده می‌کـنند. ایـــن وانـ‌هــا از حدود ۵۰ هزار تومان تا ۶۰۰ هزار تومان قیمـت دارنـد. الــبــتـه میـ‌ــتوانـــیـد یک توری مخـــصوص بگیــریـد که روی وانــ‌های بزرگ نصـب می‌شود و فقط حدود ۲۰ هزار تومان خرج روی دســت شمـــا می‌گـذارد. ست شانـه و برس کودکـان نیز معــمولا هزینه‌ـــای نداشـتـــه و حدود ۲۰ هزار تومان تمام میـــ‌ــشود.

الـــبتـه در بازار، کیف‌ـــهـــای بزرگــی شامـل انواع برس و ناخنــ‌ــگــیــر و … هسـتنـد که حدود ۱۷۰ هزار تومان قیـــمـت دارند. راستی ناخـــن‌ـــگـیر هم حدود ۲۰ هزار تومان قیـــمـت دارد.

قیمت سیسمونی نوزاد اقلام مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد
خارج از همــه ایــن موارد باید حواستـان به امنیـت و دیـــگـر موارد هم باشد.

 

چیـــز‌ــهای دیگــر

خارج از همه ایــن موارد باید حواسـتــان به امـنـیــت و دیـــگر موارد هم باشــد. ب رای امــنیـت کودک لوازم مخـــتلفـی وجود دارنــد که به صورت مجزا فروختـــه می‌شوند. از کش‌ــهایـی که در کابــینــت را بســـته نگه داشته تا لبــهـ‌ــگـــیر. از ما می‌ــشـــنوید یک پک ایـن لوازم را به قیمت ۸۰ هزار تومان بگیـــریــد و خیال خود را راحــت کنـــیــد.

همچنیـن در بازار سطـــلـ‌ـهای خاصی مخصوص کودک وجود دارنـد که با جلوگیری از پخــش شدن بو کمـک زیـادی به مادران میــ‌ــکننــد. قیمـــت ایــن سطــل‌ــهــا حدود ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است. راســـتــی پســـتـــانک هم از قلـــم نیندازیـد. پسـتانـک با ۱۵۰۰ تومان قیمـــت شایـد ارزان‌ـترین وسیــله در لیـست خرید شمـــا باشد. البـــتـــه اگر سراغ مدل‌های ۷۰ هزار تومانی نروید.

برای دیگر وسایــل جانـــبـــی که شایـد زمانی چشمـــتـــان را گرفــت و خواســتـید بخــریــد نیـــز حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان کنـــار بگـذاریـــد. هرچند ما سعی کردیـــم همه چیز‌های مهم و لیسـت خرید شما را کامل پوشش بدهیـم.

 

آرمـــان / ایـــسنامنبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا