عمومی

خرید زعفران از کشاورز چه مزیت هایی دارد؟


گران بودن زعفران باعث شده تا عده ای سودجو اقدام به تولید آن به شکل تقلبی کنند. بنابراین تنها راه مطمئن برای تهیه آن اصل خرید زعفران از کشاورز قائنات است. در ادامه در رابطه با مزیت های خرید بدون واسطه از کشاورزان میگوییم و به شما سایت سبزینا را معرفی میکنیم.

خرید زعفران از کشاورز و اطمینان از ارگانیک بودن و اصالت

اولین مزیت خرید بدون واسطه از کشاورزان اطمینان از اصالت آن است. سبزینا زعفران را پس از تحویل گرفتن از کشاورز به آزمایشگاه برده و از اصیل بودن آن اطمینان حاصل میکند.

همینطور زعفران هایی که در سایت سبزینا عرضه میشوند همگی ارگانیک هستند به این معنا که در تولید آنها از سموم و کود شیمیایی استفاده نشده است.

همانطور که میدانید بهترین زعفران دنیا در قائنات تولید میشود. بنابراین تهیه زعفران قائنات اهمیت بسیار زیادی دارد. در سبزینا شما میتوانید اقدام به خرید زعفران از کشاورز کنید. این سایت در شهرستان قائنات مستقر است و زعفران را از همان منطقه برای شما ارسال میکند.

علاوه بر تمام موارد فوق شما میتوانید از تازه و امسالی بودن زعفران خود اطمینان داشته باشید. تمامی محصولات این سایت در سال جاری زراعی برداشت شده است.

خرید زعفران از کشاورز چه مزیت هایی دارد؟

حاجی محمد کشاورز قائنات

دخترپیچ و امکان عدم تقلب

دخترپیچ یکی از انواع فرآوری زعفران است. زعفران دخترپیچ را برخی با نام های دسته یا رشته کامل نیز میشناسند. تمام متخصصین میدانند که به دلیل سخت بودن تقلب در این نوع فرآوری میتوانید همواره از اصالت آن اطمینان داشته باشید.

این نوع فرآوری تنها توسط کشاورزان قائنات مورد استفاده قرار میگیرد و فقط میتوانید از کشاورز قائنات زعفران دخترپیچ را خریداری کنید.

خرید زعفران از کشاورز چه مزیت هایی دارد؟

تصویر زعفران دخترپیچ

قیمت مناسب

همانطور که میدانید اکثر محصولات کشاورزی بارها و بارها توسط واسطه ها دست به دست میشوند تا به مصرف کننده نهایی برسند. شما با خرید زعفران از کشاورز دست دلال ها را کوتاه کرده و میتوانید محصولی که کیفیت آن تایید شده را با قیمت بسیار مناسبی تهیه کنید.

تضمین کیفیت و ضمانت بازگشت وجه

همانطور که میدانید برخی از فروشنده های این ادویه ارزشمند مقداری ناخالصی به آن اضافه میکنند تا سود بیشتری کسب کنند. این اتفاق به قدری در میان فروشندگان رواج یافته که دیگر اطمینان مردم به همه زعفران ها افت کرده است.

در سبزینا برای اعتمادسازی شما عزیزان امکانی قرار داده شده که در صورتی که پس از خرید زعفران از کیفیت و اصالت آن ناراضی باشید میتوانید آن را بازگشت داده و وجه خود را به صورت کامل دریافت کنید.l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا